BORGIT Consulting s.r.o - o nás


O nás

Společnost BORGIT Consulting s.r.o. vznikla na začátku roku 2013, aby poskytovala stabilní a spolehlivý software. Byli jsme opakovaně nespokojeni s různými aplikacemi, které během prezentací slibovali úžasné možnosti a funkcionality, ale po implementaci a během školení došlo ke zklamání. Rozhodli jsme se vytvořit aplikaci, která bude spolehlivá a uživatelsky oblíbená. Začali jsme sami tvořit od nuly s důrazem na uživatelsky příjemné a intuitivní prostředí. Našim cílem je aplikace, u které se obejdete bez doprovodných excelových tabulek a zároveň je snadná jako nakupovaní v eshopu.


Naše vize

Konkurenci nesledujeme, ani nás nezajímá. Nechceme nikoho kopírovat, ani napodobovat. Vyvíjíme aplikace podle sebe, jak nejlépe umíme a jak si náš zákazník přeje. Místo sledování konkurenčních produktů společně se zákazníkem analyzujeme jeho potřeby a následně tvoříme od A do Z, jak nejlépe to jde.

Jdeme proti proudu, pracujeme jinak. Často slyšíme, ať nevyvýjíme něco, co je již vyvmyšleno ("Don't reinvent the wheel"). Pokud se tímto většina lidí řídí, pak všichni dělají věci stejně, kopírují jeden druhého včetně chyb a nelze se posunout vpřed. Můžete nesouhlasit, ale my jsme se už rozhodli.

Hledáte-li standardní řešení, které nabízí spousta jiných dodavatelů, budete jistě překvapeni.

Nabízíme efektivní aplikaci PROCURAMA, kde je vše provázané a žádná data se neduplikují. Vaše podněty vždy vyslechneme a pokusíme se je realizovat, jelikož tvoříme hlavně pro vás. Překážky můžou být jen tam, kde si je sami vytvoříme.